Męska strona dla prawdziwych mężczyzn

Czym cechują się opony Goodride SW608?

Czym cechują się opony Goodride SW608?

Opony Goodride sw608 produkowane sa na co dzień w chińskiej fabryce Hangzhou Zhongce Rubber Co. Należy jednak podkreślić, że firma posiada niezbędne normy na Europę, czyli ECE, a także na Stany Zjednoczone – DOT. 

Produkty wyróżniają się przede wszystkim bardzo przystępną ceną dla kierowców, a realizowana polityka umożliwia na sprzedaż produktów praktycznie na całym świecie. Roczne obroty chińskiej firmy przekraczają 4 miliardy dolarów. 

Gwarancja na opony Goodride sw608

Gwarancja, która wynosi 2 lata jest liczona od momentu, w którym klient kupi produkt tego azjatyckiego koncernu. Firma zapewnia użytkownika, że w przypadku uznania gwarancji, zatrzyma wadliwą oponę, a klient dostanie zwrot pieniędzy albo nową oponę. Oczywiście wysokość rekompensaty będzie zależała od stopnia zużycia opon, które były reklamowane. 

goodride sw608

Ocena parametrów opon goodride sw608

Ocena głównych parametrów opon Goodride sw608 przedstawia się następująco: przyczepność na suchej nawierzchni – 8.0/10, przyczepność na śniegu – 7.2/10, trwałość bieżnika – 7.9/10, atrakcyjność ceny – 8.0/10, komfort / Niska emisja hałasu – 7.3/10.

Podsumowanie zalet opon Goodride sw608 

Opony Goodride SW608 bez wątpienia należą do produktów, których potencjalny klient nie powinien się obawiać. Opony gwarantują świetną komunikację linii droga-opona-kierownica, co w konsekwencji wpływa na zdecydowanie lepsze panowanie nad pojazdem w trudniejszych warunkach atmosferycznych. Kierowca może w ten sposób cieszyć się bezpieczną i spokojną jazdą.