Męska strona dla prawdziwych mężczyzn

Ferrari Italia – niepowtarzalna ikona motoryzacji

Ferrari Italia – niepowtarzalna ikona motoryzacji

Ferrari 458 Italia to niezwykły samochód którego cechuje nie tylko piękna i oryginalna sylwetka, lecz także niesamowite osiągi. Nic zatem dziwnego, że o przejażdżce takim włoskim wozem sportowym marzy każdy mężczyzna uwielbiający szybką jazdę.

Ferrari – samochód o niesamowitych osiągach

Nazwa Ferrari 458 pochodzi od pojemności silnika, który to ma 4,5 l oraz liczby cylindrów których jest aż osiem. Przejażdżka takim samochodem pozwala odkryć świat motoryzacji na nowo.

Ferrari Italia przyciąga uwagę każdego fana motoryzacji nie tylko oryginalnym i niezwykle ekskluzywnym wyglądem, lecz także niesamowitym dźwiękiem silnika oraz rozwijaną prędkością.

Napędzający ferrari pokaźny silnik o pojemności 4,5 litra, pozwala rozpędzić auto do pierwszych 100km/h w zaledwie 3,5 sekundy. Nic zatem dziwnego, że Ferrari Italia przez wielu uznawana jest za niepowtarzalną ikonę motoryzacji.

Niesamowita jazda Ferrari po torze wyścigowym

Czasem warto podarować sobie odrobinę luksusu oraz sporą dawkę adrenaliny i zdecydować się na przejazd Ferrari Italia po wybranym torze wyścigowym. Jazda ta sprawia niesamowitą przyjemność ie tylko każdemu miłośnikowi luksusowych, sportowych aut, lecz także każdemu amatorowi dynamicznej jazdy.

Jazdy realizowane na terenie zamkniętych torów wyścigowych są nie tylko atrakcyjne, ale i w pełni bezpieczne. Każda przejażdżka jest zawsze poprzedzona krótkim szkoleniem, podczas którego uczestnik poznaje zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze.

Każdy fan motoryzacji, który spróbuje swoich sił w ekstremalnej jeździe na torze wyścigowym doznaje niesamowitych wrażeń, które to na długo pozostają w jego pamięci.