Męska strona dla prawdziwych mężczyzn

Kontrolowane szaleństwo na torze

Kontrolowane szaleństwo na torze

Nie musisz być milionerem, aby zasiąść za kółkiem najszybszych, najdroższych i luksusowych samochodów sportowych. Na torach wyścigowych w całym kraju możesz doznać tych samych emocji, które są udziałem profesjonalnych kierowców, zawodników, czy kaskaderów, których wyczyny podziwiasz w amerykańskich filmach akcji. Sprawdź, gdzie w twojej okolicy znajduje się profesjonalny tor wyścigowy i skorzystaj z możliwości, jakie oferuje. Możesz skorzystać z indywidualnej jazdy, albo namówić znajomych do zorganizowania grupowego wypadu na wyścigowy tor samochodowy.

Samochody marzeń

Samochody, jakie możesz wypróbować na torach w całej Polsce to auta pozostające absolutnie poza zasięgiem przeciętnego kierowcy. Lamborghini Gallardo, Audi R8, Nissan G-TR, KTM X-Bow, czy Ferrari 458 Italia to tylko kilka przykładów superaut dostępnych dla indywidualnych użytkowników. Nie musisz bać się o to, czy poradzisz sobie z prowadzeniem samochodu sportowego. Wszystkich potrzebnych informacji udzieli wyszkolony instruktor. Dzięki temu za kółkiem będziesz mógł czuć się pewnie i bezpiecznie.

Tor jak dla profesjonalistów

Aby w pełni wykorzystać możliwości najlepszych na świecie samochodów, trzeba je wypróbować na profesjonalnym i dobrze przygotowanym torze. Na obiektach sportowych, na których trenują na co dzień licencjonowani zawodnicy możesz nie tylko czuć się bezpiecznie, ale też sprawdzić, co naprawdę potrafi wybrane przez ciebie auto. Tor samochodowy to idealnie przygotowana nawierzchnia o doskonałych warunkach jezdnych.