Męska strona dla prawdziwych mężczyzn

Czym charakteryzuje się politura?

Czym charakteryzuje się politura?

Politura to doskonały preparat dla wszystkich tych osób, które chcą przywrócić blask nadwoziu. Nawet bardzo zadbany samochód ma mniejsze lub większe ślady na lakierze, dlatego też warto skorzystać ze sprawdzonych preparatów, aby szybko ich się pozbyć. Jeżeli klasyczne mycie i woskowanie nie wystarcza, to warto skorzystać z dobrodziejstwa politury.

Profesjonalna politura z woskiem

W dzisiejszych czasach najlepszym rozwiązaniem jest oryginalna politura z woskiem, dzięki której będzie można usunąć warstwę zwietrzałego i wypłowiałego lakieru. Zawarty w tym preparacie wosk doskonale zabezpieczy powstałe pory powłoki lakierniczej.

O czym należy pamiętać?

W pierwszej kolejności należy pamiętać o tym, że politury i wosku w żadnym wypadku nie można nakładać na słońcu, a tym bardziej na rozgrzanym lakierze. Złym rozwiązaniem jest również nakładanie preparatów na bardzo zimny lakier. Warto wspomnieć także i o tym, aby nigdy nie nakładać preparatu na całe nadwozie. Aby uzyskać satysfakcjonujące wyniki należy odświeżać lakier niewielkimi fragmentami. Przy nakładaniu politury przydać może się także specjalna ściereczka polerska w mikrofazy. Oryginalne politury z woskiem są bardzo skuteczne i mogą przywrócić pierwotny blask nawet bardzo zniszczonym autom. Pamiętać należy jednak o tym, aby nie korzystać z tych preparatów zbyt często, ponieważ można tak naprawdę narobić sobie więcej szkód niż pożytku.