Męska strona dla prawdziwych mężczyzn

Czy warto odwiedzić tor w Bednarach?

Czy warto odwiedzić tor w Bednarach?

Niestety, ale znacząca część kierowców w Polsce nie posiada odpowiednich kompetencji do prowadzenia pojazdów w przypadku trudnych warunków drogowych. Oznacza to również, że duża część kierowców nie umie prawidłowo zareagować w przypadku sytuacji ekstremalnych na drodze. Z tego względu w Polsce rośnie ilość profesjonalnych ośrodków doskonalenia techniki jazdy. Jednym z nich jest Bednary Driving City.

Ośrodek w Bednarach

Aktualnie ośrodek doskonalenia techniki jazdy Bednary Driving City to jeden z najnowocześniejszych ośrodków tego typu w Polsce. Został on zbudowany z miejscowości Bednary w pobliżu Poznania: https://go-racing.pl/136-tor-bednary Ośrodek jest bezpośrednio związany z postacią Sobiesława zasady, czyli wielokrotnego mistrza rajdowego Polski i Europy. 

Podobnie jak sam Sobiesław Zasada, który miał wpływ na powstanie Bednary Driving City, również ośrodek dąży do zwiększania świadomości wśród kierowców na tematy bezpiecznej jazdy oraz do podnoszenia ich kompetencji. 

Na terenie obiektu znajduje się tor Bednary, płyty antypoślizgowe, place manewrowe oraz wiele innych elementów wyposażenia, które służą do szkolenia kierowców. Ośrodek posiada doskonale rozbudowaną flotę samochodów osobowych i ciężarowych, niemniej jednak istnieje możliwość skorzystania z kursów i szkoleń we własnym pojeździe.

Oferta dla firmy

Trzonem oferty ośrodka szkoleniowego są kursy, szkolenia i programy skierowane do firm. Tor Bednary może być szczególnie interesującym pomysłem dla firmy wykorzystujących flotę samochodów ciężarowych, dostawczych lub osobowych. Korzystając z oferty firma zyskuje niepowtarzalną możliwość przygotowania kadry pracowniczej pod kątem techniki jazdy, czy też w zakresie jazdy defensywnej z elementami jazdy ekonomicznej. 

Oznacza to, że kurs może zwiększyć bezpieczeństwo nie tylko pracowników, ale również samej floty samochodowej. Innym elementem oferty skierowanym do firmy jest możliwość wypożyczenia ekskluzywnych aut sportowych lub pojazdów o specyfikacji rajdowej. Tego typu pojazdu mogą być wykorzystane do poprawienia relacji lub wzmocnienia więzi firmy z klientem lub z partnerem biznesowym. Ośrodek szkolenia kierowców do dyspozycji gości oddaje auta sportowe o mocy nawet ponad 500 koni mechanicznych! 

Oferta skierowana do klientów indywidualnych

Oczywiście tor w Bednarach posiada również szeroki zakres usług skierowany do klientów indywidualnych. Podobnie jak firmy również klienci indywidualni mogą skorzystać z kursów i szkoleń technicznych, których celem jest zarówno doskonalenie techniki jazdy, jak i poprawa zdolności do jazdy defensywnej. Aktualnie ośrodek Bednary Driving City zoperować może trzy różne rodzaje kursów. Kurs pierwsze i drugiego stopnia oraz szkolenie VIP. 

Wypadku szkolenia pierwszego stopnia mamy do czynienia z kursem, który skierowane jest przede wszystkim do osób niemających wcześniejszego kontaktu kursami doskonalenia techniki jazdy. W przypadku kursu drugiego stopnia mamy do czynienia z programem skierowanym do kierowców indywidualnych, którzy już ukończyli kursy doskonalenia techniki jazdy. Szczególnie interesujące jest szkolenie VIP, które ze względu na indywidualną współpracę z profesjonalną kadrą instruktorów pozwala na dostosowanie kursu do indywidualnych umiejętności i oczekiwań klienta.