Męska strona dla prawdziwych mężczyzn

Tor Kielce – zastrzyk adrenaliny

Tor Kielce – zastrzyk adrenaliny

Jesteś z okolic Kielc? Motoryzacja to Twoja pasja? Nie jesteś w stanie żyć bez regularnych zastrzyków adrenaliny? Marzysz o przejechaniu się jednym z supercars wyposażonym w pokaźną stadninę mechanicznych koni pod maską? Zastanawiasz się, gdzie możesz zrealizować swoje marzenie? Jeżeli tak, to koniecznie zapoznaj się z poniższym artykułem! Zapraszamy do lektury!

Tor Kielce – spełnienie marzeń każdego fana szybkiej jazdy

Idealnym miejscem, do którego możesz się udać, aby zrealizować swoje marzenia jest tor Kielce. To właśnie tam będziesz mógł wsiąść do środka prawdziwych demonów szybkości, które dotychczas jawiły Ci się jedynie w snach. Aby upewnić się, czy na pewno jazda samochodami wyścigowymi jest stworzona właśnie dla Ciebie, możesz przyjść na próbną jazdę lub godzinę. Cena z pewnością nie będzie wygórowana, a Ty przekonasz się, czy jest to sport dla Ciebie.

Kto może udać się na tor Kielce?

Każda osoba dorosła bez wyjątku może przyjść na tor wyścigowy w Kielcach, aby przejechać się na miejscu pasażera wyjątkowymi samochodami najbardziej luksusowych i słynących z szybkości marek. Tor posiada wykwalifikowanych pracowników z ogromnym doświadczeniem, którzy zadbają o bezpieczeństwo każdego klienta i wprowadzą go w magiczny świat motoryzacji. Jeżeli klient będzie częstym gościem toru lub jeżeli wykaże się odpowiednim doświadczeniem będzie mógł wypożyczyć dany model samochodu i samodzielnie udać się na tor. Możliwe są również jazdy doszkalające u instruktorów. Oczywiście koniecznym wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B.