Męska strona dla prawdziwych mężczyzn

Ułatwienie dla motocyklistów: interkomy Sena

Ułatwienie dla motocyklistów: interkomy Sena

Firma Sena działa na rynku od ponad 20 lat. W 1998 roku została stworzona z miłości do motocykli i po dziś dzień tworzy wysokiej jakości sprzęt ułatwiający podróże motocyklem.

Interkomy Sena – wysoka jakość i innowacje

Jak twierdzą sami pracownicy firmy, ich główną zaletą jest pasja do jazdy na motocyklach. Nawet sam prezes firmy jest zapalonym motocyklistą, zatem ich produkty powstają w oparciu o wiedzę i osobiste doświadczenia.

To pozwala firmie tworzyć wysokiej klasy, innowacyjne akcesoria motocyklowe, jak systemy porozumiewania się dla kierowców i pasażerów.

Tradycyjnie lub bez kabli

Interkomy Sena występują w dwóch wersjach – bezprzewodowej i tradycyjnej, na kabelek. Obydwie opcje są bardzo komfortowe i wyprofilowane w sposób, który sprawia, że interkomy są niewyczuwalne podczas jazdy.

Wybór między wersją z kabelkiem i bezprzewodową jest uzależniony głównie od preferencji motocyklisty, bowiem obie wersje działają sprawnie. Trzeba mieć jedynie na względzie, że wersja bezprzewodowa w miejscach o gorszym zasięgu może również działać nieco gorzej.

Wysoka jakość dźwięku

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów dźwiękowych, komunikacja z pomocą interkomów jest niezwykle łatwa. Wszelkie słowa są dobrze słyszalne, zatem nie ma potrzeby przekrzykiwać wiatru czy innych odgłosów.

Dla fanów gadżetów, Sena wypuściła również modele umożliwiające słuchanie muzyki czy korzystanie z nawigacji.

Największa baza interkomów SENA: https://moto-tour.com.pl/pl/producers/sena-1401888965.html