Męska strona dla prawdziwych mężczyzn

Szybkie auta i spora dawka adrenaliny – idealny pomysł na prezent

Szybkie auta i spora dawka adrenaliny – idealny pomysł na prezent

Coraz częściej mnóstwo osób nie wie do końca, co kupić bliskim osobom na szczególne okazje. Wszelkie gadżety nie zawsze są trafione i nie zawsze dadzą obdarowanemu tyle radości. Dobrym rozwiązaniem jest więc postawić na oryginalny, wyjątkowy prezent, który dostarczy bliskiej nam osobie sporo emocji i wrażeń. Co jest aktualnie na topie? Podpowiedź poniżej.

Voucher na tor Łódź


Voucher na tor Łódź to doskonały prezent dla mężczyzn, kobiet, a także nastolatków, którzy zafascynowani się sportowymi, luksusowymi autami i chcieliby przekonać się, jak wygląda jazda takimi samochodami w praktyce. Dzięki temu, że w Polsce powstała kilka bardzo dobrych torów wyścigowych, teraz jest taka możliwość. Można się sprawdzić zarówno za kółkiem sportowego auta, jak i w roli pilota (kieruje wówczas wykwalifikowany kierowca). Wrażeń zdecydowanie podczas takiej jazdy nie zabraknie.

Ile kosztuje tego typu atrakcja?


Voucher na tor Łódź można kupić już od około 199 zł na tej stronie. Ostateczna cena zależy od tego, jaki model auta chce się wybrać do jazdy, jak długo ma trwać przejażdżka oraz jaka opcja najbardziej przekonała kupującego. Można bowiem wybrać wariant spędzenia całego dnia na torze wraz z bliskimi. Wówczas dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z jazdy na kilku sportowych samochodach (takich jak choćby: Lamborghini, Ferrari, Porsche czy BMW) oraz zapoznanie się z innymi atrakcjami, które są dostępne w tym miejscu. Na miejscu można także napić się pysznej kawy oraz zjeść obiad. Można także zorganizować imprezę dla bliskich.