Męska strona dla prawdziwych mężczyzn

Dlaczego warto wybrać się na Tor Słomczyn?

Dlaczego warto wybrać się na Tor Słomczyn?

Należy zdawać sobie sprawę, że marzeniem zdecydowanej większości mężczyzn jest przejechanie się za kierownicą sportowego samochodu. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że wspomnianą atrakcję będzie w stanie zagwarantować profesjonalny tor wyścigowy zlokalizowany w Słomczynie. Jakie są zdecydowanie najbardziej istotne atuty wspomnianego rozwiązania?

Lokalizacja toru Słomczyn

Warto wiedzieć, że tor Słomczyn charakteryzuje się imponującymi rozmiarami, a także nowoczesną infrastrukturą. Należy również zaznaczyć, że obiekt został zlokalizowany w dogodnym miejscu na styku tras S7, a także drogi 50 obok Grójca. Niezwykle atrakcyjne położenie powoduje, że praktycznie każdy będzie miał możliwość odwiedzenia obiektu. Warto wiedzieć, że już w 2016 roku dokonano poważnej modernizacji toru. Osoby zainteresowane mogą korzystać z trybun gwarantujących doskonałą widoczność.

Dlaczego jeszcze warto odwiedzić tor?

Bardzo dużej liczbie osób tor kojarzy się głównie z pasjonującymi wyścigami rallycrossu. Godny uwagi jest fakt, że gładka nawierzchnia będzie gwarantowała bezpieczną jazdę. Istotne jest również, że tor ma 1,2 km długości, a także 16 metrów szerokości. Ponadto perfekcyjnie profilowane zakręty powodują, że osoby zainteresowane będą mogły bez żadnego problemu bezpiecznie zweryfikować potencjał wybranego przez siebie samochodu sportowego.

Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się vouchery dawane osobom najbliższym w formie prezentu. Jest to doskonale rozwiązania dla pasjonatów szybkiej jazdy.