Męska strona dla prawdziwych mężczyzn

Opony Pirelli P7 – co je wyróżnia?

Opony Pirelli P7 – co je wyróżnia?

Szukając opon, które znajdują się w segmencie premium, na pewno warto przeanalizować ofertę włoskiego producenta Pirelli. To, co z pewnością go wyróżnia to także wyjątkowa troska o środowisko naturalne, a efektem tej troski jest wyjątkowa linia opon Green Performance. Seria ta między innymi zawiera opony Pirelli P7 – wyjątkowe opony letnie, które w szczególności są dedykowane średnim i dużym pojazdom, które posiadają silniki o dużej mocy. Opony te dostępne są w rozmiarach od 16 do 19 cali.

Opony, które po prostu sprawdzają się w praktyce

pirelli oponyWarto zauważyć, że w przypadku opon Pirelli P7 można się natknąć na bardzo wiele pozytywnych opinii na ich temat – sprawdź w sklepie opon. Jak się okazuje, wypadają one bardzo dobrze nie tylko w profesjonalnych testach motoryzacyjnych, ale też cieszą się ogromną popularnością i dobrą renomą u zwykłych użytkowników. Co ważne, Pirelli P7 zostały wypuszczone na rynek w roku 2012 i mogłoby się wydawać, że stopniowo stawały się coraz mniej konkurencyjnym produktem – nic bardziej mylnego. Ciągle są jednymi z lepszych opon klasy premium i w ogóle nie straciły na popularności.

Pirelli P7 – na co warto zwrócić uwagę?

Z pewnością na to, że opony te mogą zagwarantować doskonałą przyczepność kół do nawierzchni. Zapewniają także krótką drogę hamowania, dobrą kontrolę nad pojazdem, odpowiednią responsywność oraz wygodę prowadzenia samochodu. Co ważne, podobnie zachowują się zarówno na suchej jak i na śliskiej powierzchni. Dodatkowo, powodują niską emisję dwutlenku węgla do atmosfery i pozwalają na ograniczenie zużycia paliwa.