Męska strona dla prawdziwych mężczyzn

Jakie są korzyści z zakupu opon Nokian WR D4?

Jakie są korzyści z zakupu opon Nokian WR D4?

Wybór opon na zimę jest obecnie zdecydowanie trudniejszym zadaniem niż mogłoby się wydawać. Na rynku dostępnych jest bowiem bardzo dużo produktów tworzonych przez renomowane firmy. Jednym z produktów zyskujących na popularności jest model Nokian WR D4. Jakie są największe korzyści z zakupu tych opon?

Przyczepność

Przyczepność w nawet najbardziej wymagających warunkach zimowych gwarantuje kierowcom rzeźba bieżnika właściwie połączona z innowacyjną mieszanką gumową w oparciu o olej rzepakowy, kauczuk i krzemionkę. Wpływ na doskonałą przyczepność modelu Nokian WR D4 ma również zastosowanie przez producenta polerowanych rowków w technologii Nokian Slush Blower. W ten sposób możliwe jest również odprowadzenie błota pośniegowego czy nadmiernej ilości wody. Kierowcy mogą się cieszyć optymalną przyczepnością zarówno na ośnieżonej, jak i mokrej jezdni.

Zachowanie na drodze

Kolejnym atutem omawianego modelu opon jest precyzyjna jazda na drodze, nawet w najbardziej wymagających warunkach zimowych. Sterowność została bowiem uzyskana dzięki świetnej konfiguracji centralnego użebrowania. Koniecznie należy także zaznaczyć, że opony zimowe marki Nokian pasują do zdecydowanej większości aut dostępnych na rynku.

Nokian WR D4 opinie

Kierowcy doceniają bardzo duży komfort jazdy w warunkach zimowych. Użytkownicy samochodów wśród zalet wymieniają wspomnianą wcześniej przyczepność, która jest zapewniona przede wszystkim dzięki nieregularnym zaokrągleniom klocków barku opony. Wśród korzyści z zakupu produktu wymieniany jest również stosunek ceny do jakości.