Męska strona dla prawdziwych mężczyzn

Jak wynająć BMW i8 do jazdy po torze wyścigowym?

Jak wynająć BMW i8 do jazdy po torze wyścigowym?

Istnieje szereg sposobów, w oparciu o które można spędzać wolny czas. Jednym z nich jest jazda luksusowym, szybkim samochodem po torze wyścigowym. Na jakich zasadach działa wynajem BMW i8 i po których torach kierowca może jeździć?

Wynajem = kierowanie

Mówiąc o wynajmie BMW i8 ma się na myśli własnoręczne, samodzielne prowadzenie takiego pojazdu (sprawdź na devil-cars.pl). Owszem, nie jest to sztuka łatwa, ale jak najbardziej da się to zrobić. Warto już na wstępie zapoznać się z torem, osiągami samochodu i… spokojnie rozpocząć jazdę. Pierwsze okrążenie jest zazwyczaj po to, by poznać auto i tor. Drugie okrążenie jest już bardziej dynamiczne, a trzecie to już prawdziwa radość z prowadzenia takiego wozu. Mówiąc o wynajmie, nie ma tu mowy o przejażdżce w roli pasażera. Osoba wykupująca czas na torze sama kieruje, aczkolwiek siedzi z nią instruktor, który specjalizuje się w naprawdę szybkiej i bezpiecznej jeździe.

Wszystko przez Internet

Zarezerwować sobie czas na torze wyścigowym można w bardzo prosty sposób. Wystarczy tylko skontaktować się z organizatorem takich wyścigów, a następnie umówić się na wybrany dzień i godzinę. Co ważne, wynajem BMW i8 do jazdy po torze wyścigowym może odbywać się na różnego rodzaju torach, które są ulokowane w całej Polsce. Dzięki temu osoba wynajmująca może nie tylko wybrać tor leżący blisko miejsca swego zamieszkania, ale też może dostosować swój wybór do indywidualnych preferencji. Tory w Polsce są różne i to od klienta zależy, czy postawi na dużą liczbę zakrętów, czy też preferować będzie odcinki proste. Nawiasem mówiąc, te ostatnie są najlepsze dla takich pojazdów jak BMW i8.

wynajem BMW i8

Wynajem BMW i8 to usługa, która opiera się nie tylko na adrenalinie i mocnych wrażeniach, ale też na bezpieczeństwie uczestników tego wydarzenia. Dlatego warto skupiać się nad tym, co w danym momencie mówi instruktor.