Męska strona dla prawdziwych mężczyzn

Ciężkie treningi na torze we Wrocławiu

Jeśli jesteś w nowej grupie biegowej, możesz ulec pokusie, by wybrać się na długi bieg bez określania tempa, a nawet próbując nadążyć za grupą. Zamiast tego skup się na bieganiu w stałym tempie i powolnym budowaniu dystansu. Pomoże Ci to ustalić tempo biegu, a także przyzwyczaić się do biegania na dłuższych dystansach.

Kolejną rzeczą, o której warto pamiętać, że przy dłuższych wyjazdach na torze wyścigowym https://autonator.pl/tor/krzywa-wroclaw jest profesjonalny wyścig.

Często trudniej jest biegać samemu, gdy jedynym celem jest dotarcie z jednego punktu do drugiego, ale mając u boku innych biegaczy, będziesz mieć mniejsze szanse na zboczenie z kursu lub zgubienie się.

Nie biegaj z tymi klubami

  • Jeśli grupa jest bardzo nowa, są szanse, że nie była bardzo długo lub ma małe doświadczenie. Możesz być w stanie nauczyć się od nich wiele, ale może być ci trudno skutecznie prowadzić w takiej grupie.
  • Jeśli liderzy grupy są krytyczni wobec niej samej, jest to znak, że grupa nie jest zbyt gościnna. Jeśli tak jest, chcesz znaleźć grupę, która jest lepiej odbierana.
  • Jeśli grupa często organizuje długie biegi, ale biega tylko jeden lub dwa rodzaje kursów (tj. Robią tylko biegi drogowe), są szanse, że nie mają dużego doświadczenia z biegami terenowymi i mogą być lepiej w innej grupie.

Jazda na profesjonalnym torze

Ściganie się jest świetną formą ćwiczeń, ale jest to trochę kłopotliwe, aby zrobić to na własną rękę, zwłaszcza jeśli jesteś nowy w tym sporcie. Dołączenie do grupy wyścigowej może pomóc Ci szybciej rozpocząć rutynę biegową, poznać nowych ludzi i zbudować pewność siebie dzięki nowym umiejętnościom.

Przed dołączeniem do grupy biegowej, upewnij się, że wykonałeś badania i zobacz, jakie rodzaje grup są w Twojej okolicy. Znajdź grupę, która pasuje do Twoich zainteresowań i stylu życia oraz ma doświadczonych liderów, którzy chętnie przyjmują nowych członków.