Męska strona dla prawdziwych mężczyzn

Czym jest db kille?

Db killer najprościej rzecz mówiąc to „zabójca decybeli”. Jak powszechnie wiadomo motocykle (zwłaszcza te starsze) mogą generować naprawdę duże hałasy, dlatego też warto postawić na porządne reduktory decybeli.

db killer

 

 

 

 

 

 

 

DB Killer od moto-tour.com.pl

Jaki db killer wybrać?

W pierwszej kolejności warto postawić na urządzenia wykonane ze stali nierdzewnej, które poradzą sobie nawet w najtrudniejszych i najbardziej wymagających warunkach. Oryginalne db killery mogą bardzo skutecznie redukować głośność z zachowanie przyjemnego basowego brzmienia. Pamiętać należy o tym, że reduktor decybeli musi być idealnie dopasowany do danego modelu tłumików. Na szczęście na naszym rynku jest wiele rzetelnych firm, które są w stanie przygotować db killer do każdego tłumika. Wysokiej jakości sprzęt od renomowanego producenta można kupić już od 200zł.

Dla kogo jest db killer?

Oryginalny db killer to doskonała propozycja dla wszystkich tych motocyklistów, którzy lubią długie podróże i chcą znacząco obniżyć poziom dźwięku swojego motocykla. Jest to doskonała propozycja także dla tych osób, które często jeżdżą w nocy i mają problemy z sąsiadami.

Gdzie kupić db killer?

Największy wybór reduktorów decybeli można znaleźć oczywiście w internetowych sklepach motoryzacyjnych. Warto skorzystać także z dobrodziejstwa aukcji internetowych, gdzie można kupić wysokiej jakości sprzęt w naprawdę atrakcyjnej cenie. Pamiętać należy jednak, że zakup reduktora to dopiero połowa drogi do sukcesu, ponieważ bardzo ważną kwestią jest także jego montaż.