Męska strona dla prawdziwych mężczyzn

Wynajem auta na torze wyścigowym – doskonały pomysł na prezent

Wynajem auta na torze wyścigowym – doskonały pomysł na prezent

W dzisiejszych czasach skarpetki, krawat, czy zestaw kosmetyków to raczej kiepskie pomysły na prezent. Na rynku prezentowym mnóstwo jest oryginalnych, wyjątkowych pomysłów, nad którymi warto się zastanowić, jeśli naprawdę chcemy zrobić przyjemność obdarowywanej osobie, a nie po prostu kupić cokolwiek i mieć problem z głowy. Warto poświęcić trochę czasu, a nasza pomysłowość na pewno zostanie doceniona ogromnym uśmiechem.

Jaki wyjątkowy prezent wybrać?

Firmy zajmujące się profesjonalnie przygotowywaniem propozycji prezentowych mają w swoich ofertach właściwie wszystko. Poza dosyć banalnymi jak oferty SPA, czy wyjątkowe kolacje są też propozycje bardziej ekstremalne – jak na przykład wynajem aut – jazda Monster Truckiem, wynajem BMW, mustanga, czy Lamborgini to tylko niektóre z propozycji.

Dla kogo wynajem BMW na torze wyścigowym będzie dobrym pomysłem?

Każdy maniak motoryzacyjny doceni taki prezent – bez względu na to, czy będzie to kobieta, mężczyzna, nastolatek, czy osoba starsza. Amatorzy adrenaliny będą się bawić doskonale. Wystarczy, że osoba obdarowywana będzie posiadała prawo jazdy kategorii B i po krótkim instruktażu dotyczącym bezpieczeństwa może ruszać na tor.

W związku z tym, że wynajęcie BMW na tor wyścigowy jest prezentem raczej kosztownym może to być podarunek składkowy od wszystkich lub części uczestników imprezy. Kto z nas nie ucieszyłby się z nietypowego, przemyślanego prezentu zamiast 5 butelek takiego samego alkoholu, którego na imprezie i tak raczej nie zabraknie.