Męska strona dla prawdziwych mężczyzn

Środki do czyszczenia – sprawdzone i trwałe

Utrzymanie powierzchni tak suchej, jak to możliwe, pomoże zapobiec temu zjawisku. Istnieją inne powody, dla których powinieneś upewnić się, że tapicerka jest całkowicie sucha, zanim ją odkurzysz. Pomoże to również utrzymać odkurzacz działający dłużej między planowanymi konserwacjami, co może być pomocne, jeśli masz duże gospodarstwo domowe z wieloma osobami używającymi tego samego odkurzacza w tym samym czasie (tj. cała rodzina w jeden dzień!).

Czyszczenie mocnymi środkami – trwałych produktów

Upewnij się, że odkurzasz również cały kurz Koci mocz jest zazwyczaj łatwy do zauważenia, ale może też ukrywać się w kurzu. Odkurzając swoje meble tapicerowane, pozbędziesz się również kurzu. Pomoże to usunąć wszelkie bakterie, które mogą rozwijać się w kurzu, zabijając je i usuwając zapach.

Pozbądź się bakterii i grzybów powodujących nieprzyjemny zapach Następnie będziesz chciał pozbyć się bakterii i grzybów powodujących nieprzyjemny zapach, które mogą być obecne w moczu. Aby to zrobić, zmieszaj dwie łyżki stołowe mydła do naczyń z jednym galonem ciepłej wody.

Pamiętaj, aby założyć rękawiczki lub umyć ręce przed dotknięciem tapicerowanej powierzchni, aby jej nie zanieczyścić. Teraz zmocz czystą szmatkę lub ręcznik papierowy w roztworze i wytrzyj tapicerkę. Kontynuuj tę czynność, aż tapicerka będzie czysta. Po zrobieniu tego, będziesz chciał umieścić meble tapicerowane w szczelnym pojemniku, aby żadne inne bakterie ani zapachy nie mogły się dostać.

Produkty do zwalczania pleśni i nie tylko

Utrzymuj swój dom ładnie pachnący poprzez leczenie pleśni i roztoczy, Jeśli chcesz utrzymać swój dom pachnący ładnie, możesz leczyć się na pleśń i roztocza. Roztocza kurzu to małe pajęczaki, które mogą łatwo dostać się do wszystkich mebli tapicerowanych, zwłaszcza tych z miękkimi poduszkami. Lubią ciepłe, ciemne miejsca, jak meble tapicerowane. Na szczęście można je łatwo usunąć za pomocą dobrego domowego leczenia roztoczy.

Te traktowania przychodzą w proszku, sprayu, lub granulkach forma i mogą łatwo stosować twój tapicerowanych meble. Upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami dokładnie tak, że zabijasz wszystkie roztocza w poduszkach. To pozbywa się zapachu i utrzymuje twój meble pachnący świeży.

Czyszczenie trudnych plam za pomocą trwałych środków

Czyszczenie tapicerki https://autokosmetyk.com/srodki-do-czyszczenia-tapicerki-i-tkanin bez użycia szkodliwych środków chemicznych jest możliwe! Ale wymaga to trochę kreatywnego myślenia i kilku sztuczek w rękawie. Oto kilka pomocnych wskazówek, jak pozbyć się brudu i plam bez użycia potencjalnie szkodliwych chemikaliów, które mogłyby pozostać w tkaninie lub pozostawić po sobie inne zagrożenia.

Może być również dość silny. Istnieją jednak sposoby na pozbycie się zapachu, które nie zawsze są drogie i wymagają niewielkiej konserwacji dla Ciebie lub Twojego kota. Po wyczyszczeniu plam z moczu i usunięciu zapachu za pomocą powyższych metod, będziesz chciał się upewnić, że powierzchnia tapicerowana jest całkowicie sucha, zanim ją odkurzysz.

Jeśli tkanina jest wilgotna, mocz kota może reagować z chemikaliami obecnymi w workach próżniowych Twojego odkurzacza, tworząc niepożądane zapachy. Utrzymanie powierzchni tak suchej, jak to możliwe, pomoże zapobiec temu zjawisku.

Istnieją inne powody, dla których powinieneś upewnić się, że powierzchnia tapicerowana jest całkowicie sucha, zanim ją odkurzysz.