Męska strona dla prawdziwych mężczyzn

Sportowa jazda dostępna dla wszystkich

Sportowa jazda dostępna dla wszystkich

Mało który mężczyzna nie chciałby się przejechać którymś ze słynnych sportowych samochodów, takim jak na przykład Subaru Impreza WRX, Aston Martin DB9 czy bolidem typu KTM X-BOW. Niewiele osób stać na takie samochody, wielu nie zdecydowałoby się na nie nawet wtedy, kiedy mogliby sobie na nie pozwolić, ale chęć sprawdzenia się w roli kierowcy takiej maszyny jest bardzo silna. Dlatego karnet na tor wyścigowy Słomczyn to wspaniały prezent dla prawie każdego faceta.

Superauta dostępne są tam dla każdego

Przynajmniej przez chwilę. Dlatego warto zainwestować w taki upominek dla najbliższej osoby, takiej jak chłopak albo mąż. Tor Słomczyn to miejsce, gdzie można poczuć się jak zawodowy kierowca rajdowy najwyższej światowej klasy, a wspomnienia z przeżytej tam przygody będą przywoływać na twarz uśmiech jeszcze przez długi czas po ustaniu emocji i opadnięciu adrenaliny.

tor wyścigowy słomczyn

Tor wyścigowy Słomczyn jest czynny od wczesnej wiosny aż do późnej jesieni, a karty prezentowe można realizować przez rok od momentu zakupu. Położony nieopodal Grójca, znajduje się zaledwie 50 km od centrum Warszawy, skąd można w łatwy sposób dojechać. Dodatkowo jest to obiekt stosunkowy nowy, ponieważ oddany do użytku w 2016 roku i będący pod nieustającą opieką specjalistów, którzy dbają o to, żeby wylany na nim asfalt był idealnie równy i pozwalał na osiąganie maksymalnych prędkości.