Męska strona dla prawdziwych mężczyzn

Samochód wyścigowy Audi R8

Samochód wyścigowy Audi R8

Jazda samochodem po torach wyścigowych budzi niesamowite emocje i jest świetną zabawą nie tylko dla mężczyzn, ale także dla kobiet szukających niesamowitych wrażeń za kierownicą. Firmy organizujące takie jazdy mają świetną flotę – sportowe auta, które osiągają wysokie obroty i duże prędkości.

Samochody sportowe


Już nie osobowe i jeszcze nie wyścigowe – zastosowane w nich rozwiązania techniczne pozwalają na osiągi wyścigowe i eksploatację w normalnych warunkach drogowych, dzięki:

  • korzystnemu stosunkowi mocy silnika do masy własnej,
  • zawieszeniu umożliwiającemu jak najszybsze pokonywanie zakrętów,
  • oponom zapewniającym jak najlepszą przyczepność do podłoża,
  • układowi hamulcowemu zapewniającemu skuteczne wyhamowanie samochodu z prędkości maksymalnej,
  • nadwoziu o niskim współczynniku oporu powietrza.
    Przejażdżkę na torze wyścigowym można odbyć m.in. Lamborghini, Ferrari, Porshe, Nissanem, Subaru Imprezą, Audi R8.

Wynajem Audi R8


Audi R8 to połączenie niemieckiej precyzji, luksusu i drapieżnej linii. Auto osiąga prędkość 100 km/h w 4,6 sekundy. Ponadto skryta pod maską moc 430KM, napęd na cztery koła oraz prędkość maksymalna 301km/h jest gwarancją solidnej dawki adrenaliny. Audi R8 wyjechało na tory wyścigowe w 2006 roku i od tamtej pory nieprzerwanie odnosi spore sukcesy. Dzięki obniżeniu hałasu i zwiększeniu komfortu kierowcy samochód nadaje się do codziennej eksploatacji. Wynajem Audi R8 z Devil-Cars na wyścig po torze wyścigowym to dobra decyzja i wybór – w pełnym gazie można sprawdzić wszystkie zalety tego samochodu.